1. Ad Detect Plugin - wykrywanie aplikacji zawierające różne dodatki np reklamy :
Po wybraniu którejś z aplikacji wyświetla się okno ze szczegółowymi informacjami o dodatkach i możliwością jej usunięcia :
2. Compass - kompas .
3. Flashlight - latarka :
Po dotknięciu ikony zębatki w prawym górnym rogu przechodzi się do ustawień aplikacji :
Przed włączeniu latarki najpierw pojawia się ostrzeżenie że jeśli dioda LED się nie włączy to należy wysłać email z informacją o tym do autorów programu :
Można zmienić źródło światła na ekran :
4.Permissions Check - kontroluje i wyświetla uprawnienia zainstalowanych aplikacji :
Po wybraniu którejś z wyswietlanych aplikacji na liście pojawia się okno z opcjami ( ich znaczenia nie trzeba nikomu tłumaczyć ):
5. Sensors Box - -wykrywa czujniki w które wyposażone jest nasze urządzenie i umożliwia sprawdzenie ich działania. Najbardziej rozbudowany ze wszystkich dodatków do programu
"All in One Toolbox - Plugins ".
Po wybraniu któregoś z czujników wyświetla sie okno w którym można prztestować jego działanie np Akcelelometr Sensor (czujnik przyspieszenia). Testowanie niektórych z nich np tego może być fajną zabawą :
Po naciśnięciu przycisku/ ikony "Menu" wyświetla się lista opcji ( domyślnie włączona jest "Data" czyli dane odczytane z czujnika ) :
- Graph - informacje z czujnika w formie graficznej :
- Hardware - dane techniczne czujnika :
6. App Lock - blokada działania wybranych aplikacji ( systemowych i zainstalowanych przez użytkowna sprzętu) . Aby zarządzać działaniem programów należy wpisać hasło oraz pytanie bezpieczeństwa bo bez nich plugin App Lock nie będzie działał :
Dopiero po wpisaniu tych danych pojawia sie właściwe okono z listą aplikacji ( z zakaładkami "Użytkownika oraz "System" ) które można zablokować :
Po wybraniu ikony zębatki w prawym górnym rogu ekranu pokazuje się lista ustawień dodatku :
7. Wtyczka Czasowa- ustawienie ograniczeń czasowych działania róznych funkcji urządzenia :
8. Wtyczka Głośność - szczegółowe ustawienia poziomu głośności poszczególnych elementów . Jest to rozszenie ustawień systemowych . Dzieli się na trzy zakładki oznaczone ikonami u dołu ekranu ( domyślna zakładka to pełna głośność ) :
- Tryb cichy :
- Brak dźwięku :
9. Szybkie Ustawienia - szczegółowe ustawienia różnych funkcji naszego urządzenia . Wymaga dostępu do folderu "ROOT" . Sposób rootowania jest uzależniony od danego modelu sprzętu i wersji systemu Android dlatego tych informacji należy szukac na specjalistycznych stronach poświęconych naszemu modelowi sprzętu :
Po przyznaniu uprawnień "ROOT" ukazuje się właściwe okno w których można zmieniać różne ustawienia sprzętu ( lista ustawień i funkcji zależna od modelu sprzętu i wersji systemu Android ) :
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz